Obchodní podmínky

Poskytované zboží

Objednávaným zbožím je konference "MAC19 - 6th Biannual Meeting on Mitochondria, Apoptosis & Cancer", kterou pořádá Biotechnoligický ústav AV ČR, v.v.i.(BTÚ) a služby s ní spojené. Konference se koná 17.-20.9.2019 na adrese Biotechnologického ústavu.

Adresa:
Biotechnologický ústav AV ČR, v.v.i.
Průmyslová 595
252 50 Vestec
Česká republika
DIČ: CZ86652036

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Škoda
Biotechnologický ústav AV ČR, v.v.i.
Průmyslová 595
252 50 Vestec
tel./fax.: (+420) 325 873 705
mobil: (+420) 774 798 123

Obchodní podmínky

Na základě objednávky vystavíme daňový doklad (fakturu) a předáme Vám jej před zahájením konference.

Online platba kartou

Pro platby kreditními kartami využíváme on-line platební bránu - KB SmartPay . Tato brána umožňuje obchodníkům a prodejcům přijímat bankovní karty MasterCard, VISA a další při on-line transakcích. Platební brána odpovídá celosvětovým standardům(např. 3D Secure) a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard SecureCode, Verified by VISA a SafeKey.

Hlavní výhodou platební brány je výrazné zvýšení bezpečnosti transakcí z hlediska všech zapojených stran - držitele karty, obchodníka, vydavatelské banky a zúčtující banky.

Parametry platby kreditní kartou on-line:

  • Robustní systém pracující v režimu 24x7x365
  • Podpora všech karet MasterCard , VISA a další
  • Soulad s nejpřísnějšími bezpečnostními standardy ( 3-D Secure )
  • Certifikace a audit společnostmi vydávajícími karty
  • Přenos dat je zabezpečen protokolem SSL

Ochrana osobních údajů

Použitím KB SmartPay je zákazník i BTÚ chráněn proti případnému úniku informací o platebních kartách ze svého systému. Držitel zadává číslo platební karty až na platební bráně KB SmartPay, detaily o kartě se tedy do systémů BTÚ vůbec nedostanou. Za tato data by jinak BTÚ nesl zodpovědnost a jejich únik by byl porušením zákona o ochraně osobních dat.

BTÚ uchovává pouze nezbytné údaje pro evidenci proběhlých plateb. Registrací na BTÚ souhlasíte se shromažďováním a používáním těchto informací o Vás a Vašich objednávkách. Tyto informace jsou předmětem ochrany ze strany BTÚ. Uchovávané informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování vaší platby a ke komunikaci s Vámi. Dále nám tyto údaje umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad, popřípadě identifikovat Vaši platbu učiněnou bankovním převodem.

Odstoupení od smlouvy (storno)

Storno není, vzhledem k povaze nabízených služeb a nákladům spojených s organizací konference, možné.

V případě reklamace se obracejte na:
Kateřina Jarošová
tel. (+420) 325 873 796
fax (+420) 325 873 710